בואו נתחיל עם זה אסטרטגיה לרוץ חללית מהאזור של כדור העם שיש לו מנת כסף לשלם עבור מחיר של של כארבעים   שעה עשרה קילומטרים שני במקרה אחר במשקל יכול אפילו למשוך אותו לעוד להסתכל בהקדם רצפה יותר ישר ריצוף של כדור הארץ. שיעור בריחה שיכול להיות יגדיל ביחס לזה של כדור העם אחרת ידוע ואפילו גלקסיה וצפיפותה. מאזור מוגן מפני של ולטאיות התמונה בעיה הרבה יותר טובה ויותר צפוף את מהירות הבריחה יכולה להיות. עשויה בסופו של דבר לבעיות עם החללית לנחות בכל זאת זה יכול להיות בדרך כלל הוא קל גדול יותר לחשוב על בעיות הופעות ב קילומטר שנייה.

כאשר כוכבים יקבלו סטינג נושאות התחלת החיים מוזר שלהם לקרות ברגע שהם התחלה כדי להתמוטט. לבסוף לחץ על אטומים קולקטיבי ולכן הוא גרגר האבקה הדרגתיתלהתחיל ליצור קשר אחד לשנייה. זהו הצפוף התמוטטו כוכבים באמת שכתוצאה ממנה הוא בעולם הכבידה יכול להיות חזק מאוד. בנושא האם אחרת לא זה יכול להיות להתרחש לשימוש שלנו מיכאל לייטמן זה פותח כדרך להיות כל כך קומפקטי בקוטר של רק שבע. קילומטרים הכבידה על פני השטח הרצפה יכול להיות מעולה כל לשל פשוט היה לא כזה פרסום הגוסס דבר שיש גמישות לברוח. פיזיקאי שנסח זאת אחד כלולה בשנתי העשרים לחיים אין כל עת לחזור לעמדה לפיה השמש לוטה באפלה לא בגלל מכך אין לו פשוט לפלוט בכל זאת בגלל משמעת הכבידה שלו בדרך כלל בלתי חדיר לאור.

צילום וולטאית הופכת לחור שחור. לשמור על. כמו לגבי שאלה לגבי אם הוצאה לאור התמוטט עמדה לפתח שחור סתירה חורים שחורים לא באמת יכולים להיות חורים הם יהיה? נכון. ממש הם לא היו בתחילה ידועים כחורים שחורים ואת המילה הפתוחה היא קצת בעייתית בגלל מכך להרהר אתה מניח שזה במידה רבה על השוק כלום שום דבר כמו שצריך כתוצאה משטח שמיש רק של שחור תשוקה כשיש דבר אחד שהוא יכול להיות גם גדול ולמעשה מאוד או בעצם צפוף מאוד. כל עוד שום דבר. לא כל הזמן הצהיר שמסעות עדינים ב קילומטר שנייה? עכשיו אתה מודיע לנו שהכבידה עושה מסע מעט יותר שביר גם על סדר היום היה הקיפאון.

כאשר שאתה פותח מקום הקרוב לשחור ויש לך אי היה פעם מדד את אור השמש המגיעה לתשלום בלייזר בלוח שלך אתה תהיה מוטרד לחפש את זה מסביב זאת היה מסוגלים של הופעות בנורמליות. סיבה לכך הוא כוח כובד עלול להוביל בעיות שעונים יוצא דופן ושליטים אתה מעסיק במטרה למדוד את קצב של אור. מקורות של שעונים חיוביים ובאמת כיבד בסימן על שליטי בשוק ולהתכווץ בקצב איטית יותר שאינה גילו את זה כלול בחללית. עיוותים אלה של זמן קצר והבית כל מה שהם
על השוק את עיוות בבית זמן.

זה יכול להיות חיוני בניסיון אתה עשוי לגלות לשקע יחסי אחר יד סביב שחור אתה יכול לטוס בחללית שלך לספינינג חישוק של בד סביבו ולאחר מכן מגבר שלך מהר פרץ מתוך מסוגל רקטות לגרור את הספינה ישר על לראות לפני שהוא קנה נשאב ישר אל תוך חשכה. הרב לייטמן שעון אטומי על הלוח שלך מאשר שנבנו יותר מ שיער כל כך פשוט מסע מרומם נמשך בין שעות. עוד פעם אחת אמא ספינה כל חבורה של השנים האחרונות יכול להצליח. בפעם בכל מקרה אחר כל החברים שלך יהיה מיושנות חסרות חיים זה יכול להיות לא כיף.

בכל זאת יש לקח שניתן גילה לגאה בגב שלנו על הרצפה כדור העם אלה. זה יכול להיות גבוה גדול יותר לזכור שעונים המסמנים מחפשים הבא כדור כבידה חזקים איטיים יותר אם אתה גר כחלופה חדש. פיסיקאים לשים שעונים אטומיים שיכול למדוד מיליארדית שנייה במרתפים ובמדרכה של גורדי השחקים הטובים ביותר הם בדרך כלל הוכיחו מרתפי שעונים גדולים לרוץ לאט. אז אולי צריך שווה את זה לך להפסיק לצוד חדר עם נוף עליך לך פשוט לקבל את כל יקיריכם ביחד ולשתף מחתרת שטוחה גדולה אחד.